Badania

W naszym salonie można odbyć badanie pod kątem okularów, jak i soczewek kontaktowych. Doświadczony optometrysta, wykonując badanie, starannie sprawdza parametry układu wzrokowego poprzez zastosowanie wielu procedur i testów.

badania wzroku

Badanie optometryczne, jak się Państwo przekonają, jest badaniem bardziej szczegółowym niż standardowe badanie wzroku. Gabinet w SilverOptyk jest szczególnie przystosowany do osób starszych i niepełnosprawnych. Jeżeli ktoś z Państwa nie może przyjechać na badanie, nasz optometrysta może przyjechać na wizytę do domu. Serdecznie zapraszamy na badanie.

Nasz specjalista

mgr Rozalia Molenda

Rozalia Omieczyńska Molenda

Absolwentka Optometrii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Doświadczony specjalista i edukator optometrii. Uczestniczka wielu polskich i zagranicznych konferencji. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała: pracując w sieci optycznej oraz w prywatnej praktyce lekarza okulisty. Odbyła wiele szkoleń z zakresu soczewek kontaktowych, terapii widzenia oraz optometrii klinicznej. W 2011 roku była jednym z wykładowców Academy for Eye Care Excellence dla firmy Alcon. W latach 2014-2016 reprezentowała polskich Optometrystów w Europejskiej Radzie Optometrii i Optyki (ECOO). W tym samym czasie dostała wotum zaufania od europejskich optometrystów i reprezentowała ich w Public Efferds and Economic Committees w Europejskiej Rady Optometrii i Optyki . Od wielu lat związana z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza, nauczyciel akademicki, aktualnie prowadzi zajęcia dydaktyczne dla studentów optometrii. Od 2010 roku członek Polskiego Towarzystwa Optometrii i Optyki gdzie dwukrotnie pełniła funkcję Wiceprzewodniczącej. Współtworzyła Kodeks Etyki i Kodeks Postępowania Optometrsyty. Prywatnie mama Stanisława i zapalony sportowiec.