O nas

SilverOptyk powstał po wielu latach praktyki, szkoleń i przemyśleń. W naszym salonie każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie.

Nie jesteśmy zwykłym zakładem jakich wiele, jesteśmy nowi ale z bardzo doświadczonym personelem, który swoje doświadczenie zbierał wiele lat w dużych sieciach optycznych i prywatnych gabinetach okulistycznych. Profil salonu dedykujemy szczególnie osobom starszym i niepełnosprawnym. Nasz salon, poprzez umiejscowienie oraz szeroki podjazd pod same drzwi, jest przystosowany do osób niepełnosprawnych. Gabinet do badań wzroku spełnia oczekiwania przeciętnego pacjenta, jak i seniora czy osoby niepełnosprawnej.

korekcja wzroku

W naszym salonie oferujemy bogaty wybór opraw. Personel z należytą starannością wybierze oraz dostosuje korekcję, tak by świat był widziany wyraźnie. W naszym salonie bez pośpiechu znajdą Państwo coś dla siebie. Jeżeli godziny otwarcia salonu są dla Państwa niedostępne istnieje możliwość indywidualnych godzin przyjęć wraz z domowymi wizytami badania wzroku. Serdecznie zapraszamy do wizyty w SilverOptyk.